Teslimat Koşulları

Siparişleriniz banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır. Mevcut değil ise ortak çalıştığımız tedarikçi firma veya yayınevlerinden temin edilip gönderilecektir. Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik süreleri yayınevlerine ya da tedarikçi firmalara göre farklılık göstermektedir.

Teslimat adresinin Sokak Kitap ve kahve Evi’ne uzaklığına göre de kargo şirketi yaklaşık olarak 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Ürünlerinizin bedeli 150.00 TL üzerinde olduğu durumlarda kargo ücreti Sokak Kitap ve Kahve Evi tarafından karşılanır, altında ise 13.00 TL kargo ücreti alıcıya aittir.

Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik gerçekleştikten sonra yapılır.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili bir e-posta ya da mesaj gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri durumlarda bizimle sokak@sokakkitap.com adresimiz ya da 0542 327 85 05 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

www.sokakkitap.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Bazen birden çok tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 en fazla 20 gün bekleme süresi vardır. Ürün, bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.