Satış ve İade Koşulları

Satış ve Ürün İade Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal tasarımının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Hatalı sipariş verdiğiniz taktirde;

İade süresi 7 gündür. Kargo gönderimi müşteriye aittir. Ürün faturası ile birlikte Sokak Kitap Ve Kahve Evi adresine gönderilmelidir.

Teslimattan kaynaklanan problemler;

Kargo teslimat sırasında ürün kontrolü yapılıp fiziki hasar mevcut ise paket kargo firmasından teslim alınmamalıdır. Kargo firmasından ürün teslim alındıktan sonra fiziki hasarlı ürün iadesi işlemi yapılamamaktadır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Sokak Kitap ve Kahve Evi’ne bildirilmelidir. Bu durumda yeni bir teslimat en kısa zamanda yapılacaktır.

Üretim-Basım hatası varsa;

Kargo gönderimi Sokak Kitap ve Kahve Evi’ne aittir. Ürün adresimize ulaştığında, hatasız bir kopyası ile değiştirilecek veya 7 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.